با ایکس بادی فقط 2 جلسه 20 دقیقه ای در هفته کافیست

لاغری سریع پهلو و شکم با ایکس بادی
آوریل 22, 2019
لاغریه راحت شکم و پهلو با ایکس بادی
آوریل 23, 2019

با ایکس بادی فقط 2 جلسه 20 دقیقه ای در هفته کافیست

فقط 2 جلسه 20 دقیقه ای در هفته کافیست دستگاه EMS ایکس بادی با ضربه های الکتریکی که شبیه سازی شده ی تغییرات محرک طبیعی بدن است کار می کند. این پالس های اضافی باعث تحریک عضلات می شود که قدرت پالس ها از طریق دستگاه ایکس بادی قابل تنظیم برای کل بدن است. با این تکنولوژی حیرت انگیز تمام مزایای 3 جلسه تمرین بدنسازی 90 دقیقه ای را فقط در 20 دقیقه و 2 جلسه تمرین در هفته داشته باشید تمرین EMS ایکس بادی با بالا بردن ظرفیت سوختن کالری و افزایش سوخت و ساز بدن باعث افزایش جرم عضلانی و چربی سوزی می شود.

ایکس بادی شما را به اهدافتان می رساند:

 

ایکس بادی شما را به اهدافتان می رساند:

دستیابی به تناسب اندامی باور نکردنی

تکنولوژی EMS با استفاده از تحریک الکترو عضلانی تمرینی با انقباض عضلانی قوی تر و شدید تر نسبت به تمرین در باشگاه بدن سازی و یا سایر ورزش ها را برای شما به ایجاد می کند. با توجه به فیزیک و اهدافتان ، می توانید عضله سازی کنید و یا چربی سوزی انجام دهید بدنی شاداب تر و سالم تر داشته باشید. عضلات شما به سادگی کارآمدتر می شوند. تکنولوژی EMS بر روی بیش از 90٪ عضلات کار می کند که در مقابل باشگاه ورزشی که بر روی 30٪ عضلات کار می کند بسیار تأثیر گذار تر است.

عضله سازی و افزایش قدرت

با تمرینات EMS شما در کوتاه ترین زمان قوای جسمانیتان را افزایش دهید. تنها دو جلسه 20 دقیقه ای در هفته کافیست که شما سالم تر و قوی تر باشید! تمرینات منظم، استمرار و سخت کوشی کمک می کند که شما در سریع ترین زمان به اهداف تمرینی خود برسید، اهدافی مثل کاهش وزن، افزایش حداکثر توان عضلات، تناسب اندام و یا درمان مشکلات عضلانی.